Visos daugiausiai perkamos
NIMNIM RIEŠUTAI
NIMNIM RIEŠUTAI

NIMNIM RIEŠUTAI

Mūsų atrinkti PREMIUM kokybės riešutai. Pasirinkite natūralius, skrudintus, karamelizuotus, riešutus su prieskoniais ar šokoladu.

Riešutų pasirinkimas išties didžiulis, tačiau aukštos kokybės riešutus rasti galite tikrai ne visur. Mūsų asortimente atrinkti riešutai yra pačios aukščiausios kokybės. Parinkome tris galimus pakuotės dydžius Jūsų patogumui, tad kiekvienas riešutų mėgėjas ras sau patį tinkamiausią riešutų išfasavimą. 

Tiek vaikams, tiek suaugusiems rekomenduojama suvartoti po saujelę riešutų kasdien. Visame pasaulyje atliekami tyrimai rodo, kad kasdien juos vartojant, galima sumažinti daugybės grėsmingų ligų riziką.  

Taip pat siūlome išbandyti įvairius riešutų paruošimo būdus. Pavyzdžiui, vietoj įprasto sviesto ant duonos tepkite riešutų sviestą arba skanaukite su juo mėgstamus vaisius, o jogurtą ar salotas pagardinkite smulkintais riešutais. Riešutais galite papildyti savo mėgstamus desertus, kokteilius, ledus. Eksperimentuodami virtuvėje ne tik atrasite naujų skonių, bet ir praturtinsite savo mitybą būtinomis organizmui medžiagomis.

Aktyvūs filtrai

Sekite mus Facebook'e