Visos daugiausiai perkamos
NIMNIM RIEŠUTŲ KREMAS
NIMNIM RIEŠUTŲ KREMAS

NIMNIM RIEŠUTŲ KREMAS

Mūsų gamybos riešutų kremai! Švieži, gaminami nedideliais kiekiais, dažniausiai tik po užsakymo.

Kremo tekstūra, kurią parinkome, ir labai džiaugiamės rezultatu - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Riešutų kremas tai ir desertas ir skonio bomba ir gydytojas. Vartodami jį ryte - pakraunate savo organizmą, gaunate daug naudingų baltymų bei riebalų.  Riešutų svieste yra mono-nesočiųjų riebalų, jis turi daug vitaminų, skaidulų ir baltymų (ne mažiau kaip 7 gramai). Baltymai skatina ilgesnį sotumo jausmą, beto tai yra pagrindinė statybinė raumenų masės medžiaga.

 

Riešutų kremą ypatingai tinka skanauti su vaisiais (labai skanu su bananais). Sumaišykite su sutrintu bananu ir šiek tiek citrinos sulčių ir naudokite kaip padažą vaisių salotoms. Dėkite ruošdami naminius ledus (šokoladiniai naminiai ledai iš šaldytų bananų). Puikiai tinka dėti į košes. Dėkite į kepinius (idealiai tinka kaip bananinių keksiukų įdaras arba brownie puošmena). Tepkite ant skrudintos šviežios duonos (ant viršaus vėlgi geriausiai tiks bananai ar uogų/vaisių džemas, mermeladas). Riešutų sviestas taip pat dera ir su nesaldžiais azijietiškais patiekalais

Aktyvūs filtrai

Žemės riešutų kremas 250g.

Kraft 100% žemės riešutų kremas iš šviežiai skrudintų riešutų. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 2,75 €
Daugiau
Išparduota

Žemės riešutų kremas 450g.

Kraft 100% žemės riešutų kremas iš šviežiai skrudintų riešutų. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 3,90 €
Daugiau
Turime

Migdolų riešutų kremas 250g.

Kraft 100% migdolų riešutų kremas iš šviežiai skrudintų migdolų. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 4,49 €
Daugiau
Paskutinė prekė

Migdolų riešutų kremas 450g.

Kraft 100% migdolų riešutų kremas iš šviežiai skrudintų migdolų. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 6,95 €
Daugiau
Išparduota

Pistacijų riešutų kremas 250g.

Kraft 100% pistacijų riešutų kremas iš šviežiai skrudintų pistacijų branduolių. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 9,45 €
Daugiau
Išparduota

Anakardžių riešutų kremas 250g.

Kraft 100% anakardžių riešutų kremas iš šviežiai skrudintų anakardžių. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 4,90 €
Daugiau
Išparduota

Anakardžių riešutų kremas 450g.

Kraft 100% anakardžių riešutų kremas iš šviežiai skrudintų anakardžių. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 7,65 €
Daugiau
Išparduota

Sekite mus Facebook'e