Visos daugiausiai perkamos
ALYVUOGIŲ ALIEJUS, ALYVUOGĖS IR ACTAS
ALYVUOGIŲ ALIEJUS, ALYVUOGĖS IR ACTAS

ALYVUOGIŲ ALIEJUS, ALYVUOGĖS IR ACTAS

Alyvuogių aliejaus pasirinkimas yra be galo platus, sunku nuspręsti kokį aliejų ir kokiai progai pasirinkti. Mes palengvinome šią užduotį ir suskirstėme aliejų į keletą kategorijų, tai aliejus kasdieniniam naudojimui, skirtas Jūsų kulinariniams gaminams gaminti ar gardinti, PREMIUM/YPATINGAS aliejus, kurį naudosite šedevrams ir aliejus, praturtintas įvairiomis žolelėmis ar kitais natūraliais ingredientais.

Alyvuogių mėgėjai mūsų parduotuvėje ras koncentruotą alyvuogių pasirinkimą. Visos alyvuogės išties įspūdingo skonio bei kokybės. 

Actas - virtuvės kulinarinis ingredientas, kurio asortimentą tikrai privalu turėti kiekvienam virtuvės šeimininkui. Radome ir atsivežėme išties ypatingų rūšių, kviečiame išsirinkti.

Aktyvūs filtrai

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 1L

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 1L Ypač tyras ispaniškas alyvuogių aliejus. Žaliųjų alyvuogių aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus gaunamas iš nesubrendusių alyvuogių. Jai būdingas intensyvus ir gaivus artišokų ir pomidorų lapų skonis su švelniu aitrumu. 

Kaina 15,75 €
Daugiau
Išparduota

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 500ml

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 500ml Ypač tyras ispaniškas alyvuogių aliejus. Žaliųjų alyvuogių aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus gaunamas iš nesubrendusių alyvuogių. Jai būdingas intensyvus ir gaivus artišokų ir pomidorų lapų skonis su švelniu aitrumu. 

Kaina 9,25 €
Daugiau
Išparduota

Purškiamas extra virgin alyvuogių aliejus, 250ml

Purškiamas extra virgin alyvuogių aliejus, 250ml Ypač tyras ispaniškas alyvuogių aliejus. Žaliųjų alyvuogių aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus gaunamas iš nesubrendusių alyvuogių. Jai būdingas intensyvus ir gaivus artišokų ir pomidorų lapų skonis su švelniu aitrumu. 

Kaina 5,75 €
Daugiau
Išparduota

Sekite mus Facebook'e