NIMNIM.lt

Tai bendraminčių, neabejingų maistui, jo kokybei ir išskirtinimui, namai. Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės produktų iš visos Europos. Neslėpsime – ilgai ieškojome tų produktų, kurie atitiktų mūsų perfekcionistų skonį, viziją ir asortimento koncepciją, t.y. produktų, kurie būtų orientuoti tik į kokybę ir į vartotoją, receptus ir skonį, o ne į kitus dalykus, kurie žūt būt privalėtų konkuruoti prekybos centro lentynoje. Čia viskas apie tai, jog vartotojas gautų viską, kas gali būti labai gerai ar net geriausia. Prekybos centruose kai kurių maisto prekių asortimentas tikrai nepatenkina poreikių, mes nerandame ten net elementariausių produktų, tokių kaip makaronai ar ryžiai, aliejus ir tuo labiau kava. Ką kalbėti apie rafinuotesnes kategorijas. Esame tam, kad Jums nereiktų jų ieškoti, kviečiame drąsiai pasitikėti tuo, ką Jums atrenkame, mėgautis ir kartoti.

Riešutai

Viena ryškesnių mūsų asortimento krypčių – riešutai, jų kremai, granola – tai ką gaminame patys. Viskas gaminama mažais kiekiais, „kraft“ būdu, kur gamybos procesas nuo pradžių iki pabaigos kontroliuojamas mūsų pačių ir kiekvienam žingsiui skiriamas didelis dėmesys ir atsakomybė.  Riešutai visada buvo vieni iš mūsų šeimos ir kompanijos mylimiausių užkandžių, tad aistra persikėlė ir į NIMNIM. Kviečiame ragauti, mėgautis, dovanoti. Jūsų stalas, stalčius ir spintelė nenusipelno būti be riešutų.

Kava

Kava – dar viena mūsų aistra ir didelė gyvenimo dalis. Su kava praleista apie pusė gyvenimo – tai ir profesija ir hobis ir darbas. Svarbus momentas tas, jog tas laikas praleistas ne šiaip su kava, tačiau su SPECIALTY, lietuviškai - ypatinga kava. Ypatinga kava yra ta, kuri nėra ta komercinė, industrinio lygio, kurios apstu visur. Mikroūkiai, žinomi kavamedžiai, jų veislės, dirvos ir aukštingumai, apdorojimas ir žmonės, kurie ją augina, tai yra specialty. Išragauti tūkstačiai (jeigu ne dešimtys tūkstančių :) skirtingos kavos puodelių, kava gaminta pačiais įvairiausiais paruošimo instrumentais, įsigilinta į kavą ir visas jos paruošimo technologijas iki pat šaknų. Na ir ta kava, kuri turi prasmę, kuri tiesiog skani ir kuri turi ką pasakyti jūsų liežuviui ir gomuriui, nugulė mūsų asortimente. Tą kavą patys atrinkome, maišėme ir skrudinome pagal specialų užsakymą. Kava skrudinama periodiškai, mažais kiekiais, kad būtų išlaikomas kuo ryškesnis jos šviežumas.

NIMNIM.lt – Jūsų skonio namai.

Maisto tvarkymo subjekto registravimo pažymėjimo nr: 130019841 

Sekite mus Facebook'e