Visos daugiausiai perkamos

Saulėgrąžų aliejus THAI BASILIC, 250ml

Egzotinis saulėgrąžų aliejus su THAI BAZILIKU, 250ml

6,45 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

A L'olivier kvapnieji aliejai yra puiki Jūsų kulinarinė virtuvės pagalba. Jie yra jūsų kūrybiškumo įrankiai. 

Tailando bazilikui būdingos anyžių ir saldymedžio natos. Viską subalansuoja gaivaus eukalipto ir švelnaus gvazdikėlio charakteriai.

Be galo skanu su jautiena, antimi, žaliomis ir keptomis daržovėmis, šis aliejus suteiks daug elegancijos ir jūsų vaisių desertams. 

 

Kilmės šalis: Prancūzija

 

 Gamintojo dosje:

„A L’OLIVIER“ istorija prasidėjo dar 1822 m., Paryžiaus širdyje, kai ponas Popelin tuo metu būdamas vaistininku įsirengė prekystalį alyvuogių aliejui pardavinėti.

Netrukus jis pirkėjų tarpe pelnė puikią reputaciją, nes pasižymėjo išskirtine aliejaus kokybe ir 1867m. bei 1889 m. laimėjo net du medalius tarptautinėse parodose. 

Galiausiai tapo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus specialistu.

Šiandien A L’OLIVIER renkasi tuos pačius bekompromisius standartus - gaminti tik geriausią alyvuogių aliejų, kur alyvuogės atrenkamos tik iš pačių geriausių alyvuogių augintojų. 

A L’OLIVIER prioritetas yra išlaikyti produktų kokybę ir išlikti neprilygstamais savo srityje. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Anakardžių riešutų kremas 450g.

Kraft 100% anakardžių riešutų kremas iš šviežiai skrudintų anakardžių. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 7,65 €
Daugiau
Išparduota

Migdolų riešutų kremas 250g.

Kraft 100% migdolų riešutų kremas iš šviežiai skrudintų migdolų. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 4,49 €
Daugiau
Išparduota

Sekite mus Facebook'e