Visos daugiausiai perkamos

Provanso PDO extra virgin alyvuogių aliejus, 250ml

Rinktinis Provanso PDO extra virgin alyvuogių aliejus, 250ml. Ribotas kiekis.

Aukščiausios kokybės Prancūziškas pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus su saugoma kilmės vietos nuoroda

12,95 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Aukštosios klasės Provanso alyvuogių aliejus pagamintas iš trijų alyvuogių veislių: Aglandau, Tanche, Picholine. 

Kilmės šalis: Prancūzija

Regionas: nedideli ploteliai nuo Manosque iki Les Mees 

 

Šiame žaliai-vaisiniame (green fruity) alyvuogių aliejuje gausu šviežiai nupjautos žolės, salotų lapų, artišokų, pomidorų ir rūgštynių aromatų. 

Šie aromatai maloniai nugula gomuryje, kartu su lengvu, tokiam aliejui būdingu kartumu ir ilgai išliekančiu pipirų poskoniu. 

Aliejus saugiai išpilstytas į išskirtinę metalinę talpą, kuri jį gerai apsaugo nuo šviesos ir aplinkos poveikio, kas skatina jo senėjimą. 

 

Naudokite jį salotoms pagardinti, keptai žuviai ar visoms daržovėms. Taip pat puikiai tinka ryžių patiekalams, košėms gardinti. 

Būtina paragauti jo prie sūrių. Jis puikiai tiks kaip priedas prie mūsų Modenos balzaminio acto, acto su pipirų minkštimu ir Espelette pipirais arba chereso acto. 

 

 Gamintojo dosje: 

„A L’OLIVIER“ istorija prasidėjo dar 1822 m., Paryžiaus širdyje, kai ponas Popelin tuo metu būdamas vaistininku įsirengė prekystalį alyvuogių aliejui pardavinėti.

Netrukus jis pirkėjų tarpe pelnė puikią reputaciją, nes pasižymėjo išskirtine aliejaus kokybe ir 1867m. bei 1889 m. laimėjo net du medalius tarptautinėse parodose. 

Galiausiai tapo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus specialistu.

Šiandien A L’OLIVIER renkasi tuos pačius bekompromisius standartus - gaminti tik geriausią alyvuogių aliejų, kur alyvuogės atrenkamos tik iš pačių geriausių alyvuogių augintojų. 

A L’OLIVIER prioritetas yra išlaikyti produktų kokybę ir išlikti neprilygstamais savo srityje. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Žemės riešutų kremas 250g.

Kraft 100% žemės riešutų kremas iš šviežiai skrudintų riešutų. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 2,75 €
Daugiau
Išparduota

JUODASIS KARŠTO ŠOKOLADO GĖRIMAS, 1kg.

Juodojo karšto šokolado gėrimas. Šokoladas pagamintas Belgijoje iš Ekvadoro Nacional rūšies kakavos pupelių. Jos suteikia šokoladui švelnų ir subtilų gėlių aromatą, razinų saldumą, švelnią kakavos rūgštelę bei malonų kartumą poskonyje.

Kaina 27,00 €
Daugiau
Turime

Žemės riešutų kremas 450g.

Kraft 100% žemės riešutų kremas iš šviežiai skrudintų riešutų. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 3,90 €
Daugiau
Išparduota

Sekite mus Facebook'e