Visos daugiausiai perkamos

Aviečių tyrės ir acto padažas, 250ml

PREMIUM Aviečių tyrės ir acto padažas, 250ml

5,95 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Sudėtis: Alkoholio actas 8° 43%, aviečių tyrė 40% (avietės 36%, cukrus 4%), kristalinis cukrus, tirštiklis: obuolių pektinas. 

Kilmės šalis: Prancūzija

Naudokite jį, kad jūsų salotos sublizgėtų kaip niekada. Puiki mintis salotoms su antienos krūtinėle, šviežios figos griežinėliais, parmezanu ir šlakeliu alyvuogių aliejaus. 

Šlakelis į keptos mėsos ar paukštienos sultis pagamins tobulą padažą.

Atraskite šiuos vaisinius actus ir be jų nebematysite savo virtuvės. Tobulas produktas salotų mėgėjams.

 

 Gamintojo dosje: 

„A L’OLIVIER“ istorija prasidėjo dar 1822 m., Paryžiaus širdyje, kai ponas Popelin tuo metu būdamas vaistininku įsirengė prekystalį alyvuogių aliejui pardavinėti.

Netrukus jis pirkėjų tarpe pelnė puikią reputaciją, nes pasižymėjo išskirtine aliejaus kokybe ir 1867m. bei 1889 m. laimėjo net du medalius tarptautinėse parodose. 

Galiausiai tapo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus specialistu.

Šiandien A L’OLIVIER renkasi tuos pačius bekompromisius standartus - gaminti tik geriausią alyvuogių aliejų, kur alyvuogės atrenkamos tik iš pačių geriausių alyvuogių augintojų. 

A L’OLIVIER prioritetas yra išlaikyti produktų kokybę ir išlikti neprilygstamais savo srityje. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

JUODASIS KARŠTO ŠOKOLADO GĖRIMAS, 1kg.

Juodojo karšto šokolado gėrimas. Šokoladas pagamintas Belgijoje iš Ekvadoro Nacional rūšies kakavos pupelių. Jos suteikia šokoladui švelnų ir subtilų gėlių aromatą, razinų saldumą, švelnią kakavos rūgštelę bei malonų kartumą poskonyje.

Kaina 27,00 €
Daugiau
Turime

Migdolų nuga sufle su šokoladu, 100g

Migdolų nuga sufle su šokoladu, 100g Kietoji nuga tipo suflė su šokoladu. Malonumas. Kokybė, skonis, tradicijos ir naujovės yra VIRGINIAS pamatas. Kruopštus ingredientų parinkimas yra jų nenugalimų receptų paslaptis,  skonių tobulybė daro kiekvieną kąsnį nepamirštamą. Ši nuga įvertinta ir Tarptautinio skonio instituto 2019 m. Praėjus vos keliems...

Kaina 3,95 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e