Visos daugiausiai perkamos

Mikroūkio lietuviškas liepų medus, 1kg

Mikroūkio lietuviškas liepų medus, 1kg

2021 metų sezono liepynų medus iš Juozo Remeikos bičių ūkio.

7,95 €
Su PVM Pristatymas 1-2 darbo dienos
Kiekis
Paskutinė prekė

Aprašymas

Liepų medus

Viena iš populiariausių ir naudingiausių, labiausiai vertinamų medaus rūšių . Tikro liepų medaus gaunama tik bitynuose, kurie stovi prie liepų miškų masyvų. Gaila, tokių masyvų Lietuvoje labai mažai. Be to, liepų medaus, kitaip negu grikių, rapsų ar aviečių, surenkama ne kiekvienais metais – kartais dėl vėjuotumo bitės neskrenda jo rinkti, kartais dėl šaltų naktų liepos išskiria per mažai nektaro.

Šviesiai geltonas (švarios gintarinės spalvos), kartais – gelsvai žalias. Kol medus šviežias, turi tamsiai žalią atspalvį. labai malonaus liepžiedžių kvapo, aštroko skonio. Kambario temperatūroje susikristalizuoja per vieną ar du mėnesius. Susikristalizavęs būna kietas ir įgauna gelsvą spalvą.

Juo dažniausiai gydomos peršalimas, kvėpavimo takų ligos (sloga, angina, faringitas, laringitas, bronchitas). Dar vartojamas gydyti  kepenų, inkstų ligoms, pūliuojančioms žaizdoms, kaip priemonė stiprinanti širdį, skrandžio ir virškinamojo trakto uždegimams gydyti Jei kamuoja galvos skausmas, čiupkite ne tabletę nuo skausmo, o tikro liepų medaus. Jis skystina kraują.

 

Kilmės šalis: Lietuva

Bitininkas Juozas Remeika

 

Keletas jo ūkio iliustracijų:

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Migdolų nuga sufle su šokoladu, 100g

Migdolų nuga sufle su šokoladu, 100g Kietoji nuga tipo suflė su šokoladu. Malonumas. Kokybė, skonis, tradicijos ir naujovės yra VIRGINIAS pamatas. Kruopštus ingredientų parinkimas yra jų nenugalimų receptų paslaptis,  skonių tobulybė daro kiekvieną kąsnį nepamirštamą. Ši nuga įvertinta ir Tarptautinio skonio instituto 2019 m. Praėjus vos keliems...

Kaina 3,95 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e