Visos daugiausiai perkamos

Itališki Carnaroli ryžiai, 750g.

Itališki Carnaroli ryžiai, 750g.

Ryžių karaliumi vadinami CARNAROLI ryžiai patogioje, prabangioje metalinėje dėžutėje.

8,45 €
Su PVM Pristatymas 1-2 darbo dienos
Kiekis
Turime

Aprašymas

Aukščiausios kokybės Gli Aironi Carnaroli  ryžiai yra specialaus, labai atsargaus apdorojimo rezultatas, dėl kurio ryžių grūdo išoriniai brangakmeniai išlaikomi ant pačių grūdų, o ne pašalinami apdorojant. 

Šis procesas garantuoja tvirtus, šviežius ir elastingus ryžius gaminant, dramblio kaulo spalvą ir intensyvų aromatą. 

Taip pat šio apdorojimo dėka išlaikoma tobula "al dente" tekstūra net ir baigus juos virti. Ryžiai turi būti virti al dente! 

Norėdami įvertinti visas šių ypatingų ryžių savybes, virkite apie 13 minučių arba 16 minučių, jei norite tikrai gero risoto. 

Kaip pasigaminti puikų risotą ieškokite mūsų blog'e.

 

Šiuos, išskirtinėje pakuotėje supakuotus ryžius labai tinka dovanoti.

 

Kilmės šalis: Italija

 

Apie gli Aironi: 

"Gli Aironi" - tai penkių kartų patirtis ryžių auginime, kuri geriausiai pasiteisino „Grange“ rajone (Vercelli regionas), kur Perinotti šeima dėjo visas pastangas gerinti ūkininkavimo sąlygas „Tenuta Pracantone“ dvare.

"Gli Aironi" padarė unikalų pasirinkimą: investavo į kokybę, eksperimentavo ir  pritaikė žemės ūkio metodus, turinčius minimalų poveikį aplinkai, iš naujo atrasdami tradicines ir vertingiausias šio brangaus javų derliaus rūšis. 

„gliAironi“ pirmiausia reiškia ryžius. Šie kuokšteliniai javai gaminami ekologiškai, naudojant tradicinės išminties metodus. 

Ryžiai tiekiami vakuuminėse pakuotėse arba kartu su puikiais ingredientais, kad būtų paprasta paruošti geriausią įmanomą risotą. 

Žinomiausi tarptautinio lygio virtuvės šefai pasirinko „gliAironi“ ryžius geram indėliui į kokybišką virtuvę: mūsų siūlomus „Carnaroli“ ryžius naudoja ir pats Jamie Oliveris. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 1L

A L'olivier extra virgin alyvuogių aliejus, 1L Ypač tyras ispaniškas alyvuogių aliejus. Žaliųjų alyvuogių aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus gaunamas iš nesubrendusių alyvuogių. Jai būdingas intensyvus ir gaivus artišokų ir pomidorų lapų skonis su švelniu aitrumu. 

Kaina 15,75 €
Daugiau
Turime

Anakardžių riešutų kremas 250g.

Kraft 100% anakardžių riešutų kremas iš šviežiai skrudintų anakardžių. 250g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 4,90 €
Daugiau
Turime

Žemės riešutų kremas 450g.

Kraft 100% žemės riešutų kremas iš šviežiai skrudintų riešutų. 450g stiklo pakuotėje. Be pridėtinio aliejaus, cukraus ar druskos. Kremo tekstūra, kurią parinkome - aukso viduriukas tarp visiškai kreminio ir traškaus. 

Kaina 3,90 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e