Visos daugiausiai perkamos

Itališki Carnaroli GEMMA ryžiai, 1kg

Itališki Carnaroli GEMMA ryžiai su gemalu, 1kg

Ryžių karaliumi vadinami CARNAROLI ryžiai vakuuminėje pakuotėje.

5,95 €
Su PVM Pristatymas 1-2 darbo dienos
Kiekis
Turime

Aprašymas

Ryžių gemalas yra pagrindinė ryžių grūdų dalis. Tai yra gyvybiškai svarbi dalis, o viduje yra daug vitaminų ir maistinių elementų, kurie yra naudingi žmogaus sveikatai. GliAironi ryžiai yra vieninteliai rinkoje, kurie saugo gemalą nuo pačių pirminių apdorojimo etapų. Būtent todėl buvo nuspręsta kuo mažiau balinti ryžių grūdus, sukuriant delikatų apdorojimo procesą, kurio metu grūdai tampa stambesni ir išsaugomi baltymai, vitaminai, mineralinės druskos ir fermentai, esantys išoriniame grūdo sluoksnyje ir ypač gemale.

Gemma ryžiai taip pat kitaip elgiasi ir virtuvėje. GEMMA ryžiai atsparesni verdančiam vandeniui – reikalingas geresnis jų paruošimo išmanymas. Ilgesnis jų paruošimas atsiranda dėl baltymų ir lipidų išorinių grūdų sluoksnių, o ne dėl viso branduolio sukietėjimo, kuris gali atsirasti senstant.

Štai kodėl mūsų ryžiai yra pripažinti kaip patiekalo perlai, tiek dėl savo tekstūros, tiek dėl skonio.

Jei paragausite tiesiog išvirtų GliAironi ryžių, pamatysite, kaip gemalas išsipučia ir net užuosite jo aromatus. Jei naudosite jį rizoto, įvertinsite nepaprastą sugeriamumą, jie neišskiria skysčių po pagaminimo, nesuyra, net jei prieš patiekiant reikės palaukti keletą minučių. 

 

Kilmės šalis: Italija

Paruošimo laikas: 16-18min.

 

Apie gli Aironi: 

"Gli Aironi" - tai penkių kartų patirtis ryžių auginime, kuri geriausiai pasiteisino „Grange“ rajone (Vercelli regionas), kur Perinotti šeima dėjo visas pastangas gerinti ūkininkavimo sąlygas „Tenuta Pracantone“ dvare.

"Gli Aironi" padarė unikalų pasirinkimą: investavo į kokybę, eksperimentavo ir  pritaikė žemės ūkio metodus, turinčius minimalų poveikį aplinkai, iš naujo atrasdami tradicines ir vertingiausias šio brangaus javų derliaus rūšis. 

„gliAironi“ pirmiausia reiškia ryžius. Šie kuokšteliniai javai gaminami ekologiškai, naudojant tradicinės išminties metodus. 

Ryžiai tiekiami vakuuminėse pakuotėse arba kartu su puikiais ingredientais, kad būtų paprasta paruošti geriausią įmanomą risotą. 

Žinomiausi tarptautinio lygio virtuvės šefai pasirinko „gliAironi“ ryžius geram indėliui į kokybišką virtuvę: mūsų siūlomus „Carnaroli“ ryžius naudoja ir pats Jamie Oliveris. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e