Visos daugiausiai perkamos

PREMIUM ilgagrūdžių ryžių kokteilis, 1kg

PREMIUM ilgagrūdžių ryžių kokteilis, 1kg

8,75 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Šie ilgagrūdžiai ryžiai - tai keturių ypatingų ryžių mišinys, pasižymintis savo unikalia tekstūra.

Nors zizzania palustris laukiniai juodieji ryžiai yra tvirtesni ir ilgiau kramtomi, baltieji ryžiai viską atsveria, suteikia švelnų, tirpstantį burnoje malonumą. Raudonieji ir rudieji ryžiai - sveiki ir maistingi ryžiai, tačiau ir sotūs.

Pilno grūdo ryžių mišinys, idealiai tinkantis ryžių salotoms ir garnyrams ruošti, ypač turtingas ląsteliena. 

Sudėtis: pusiau rudi carnaroli ryžiai, raudonieji ryžiai, laukiniai Zizania palustris ryžiai, rudieji aromatiniai Apollo ryžiai.

 

Kilmės šalis: Italija

Paruošimo laikas: 20-22 min.

Apie gli Aironi: 

"Gli Aironi" - tai penkių kartų patirtis ryžių auginime, kuri geriausiai pasiteisino „Grange“ rajone (Vercelli regionas), kur Perinotti šeima dėjo visas pastangas gerinti ūkininkavimo sąlygas „Tenuta Pracantone“ dvare.

"Gli Aironi" padarė unikalų pasirinkimą: investavo į kokybę, eksperimentavo ir  pritaikė žemės ūkio metodus, turinčius minimalų poveikį aplinkai, iš naujo atrasdami tradicines ir vertingiausias šio brangaus javų derliaus rūšis. 

„gliAironi“ pirmiausia reiškia ryžius. Šie kuokšteliniai javai gaminami ekologiškai, naudojant tradicinės išminties metodus. 

Ryžiai tiekiami vakuuminėse pakuotėse arba kartu su puikiais ingredientais, kad būtų paprasta paruošti geriausią įmanomą risotą. 

Žinomiausi tarptautinio lygio virtuvės šefai pasirinko „gliAironi“ ryžius geram indėliui į kokybišką virtuvę: mūsų siūlomus „Carnaroli“ ryžius naudoja ir pats Jamie Oliveris. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

JUODASIS KARŠTO ŠOKOLADO GĖRIMAS, 300g.

Juodojo karšto šokolado gėrimas. Šokoladas pagamintas Belgijoje iš Ekvadoro Nacional rūšies kakavos pupelių. Jos suteikia šokoladui švelnų ir subtilų gėlių aromatą, razinų saldumą, švelnią kakavos rūgštelę bei malonų kartumą poskonyje.

Kaina 9,00 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e