Visos daugiausiai perkamos

Sushi ryžiai, 1kg

Specialūs Suši ryžiai, 1kg vakuuminėje pakuotėje. Itališkas produktas.

5,75 €
Su PVM Pristatymas 1-2 darbo dienos
Kiekis
Turime

Aprašymas

Suši ryžiai apvalūs, gana smulkūs ir perlamutriniai grūdeliai virdami labai padidina savo tūrį ir gerai sugeria virimo pagrindo skonį, netapdami pernelyg lipnūs. 

Dėl to šie ryžiai puikiai tinka tradicinių sušių ruošimui. 

 

Kilmės šalis: Italija

Paruošimo laikas: 11-13 min.

  

Apie gli Aironi: 

"Gli Aironi" - tai penkių kartų patirtis ryžių auginime, kuri geriausiai pasiteisino „Grange“ rajone (Vercelli regionas), kur Perinotti šeima dėjo visas pastangas gerinti ūkininkavimo sąlygas „Tenuta Pracantone“ dvare.

"Gli Aironi" padarė unikalų pasirinkimą: investavo į kokybę, eksperimentavo ir  pritaikė žemės ūkio metodus, turinčius minimalų poveikį aplinkai, iš naujo atrasdami tradicines ir vertingiausias šio brangaus javų derliaus rūšis. 

„gliAironi“ pirmiausia reiškia ryžius. Šie kuokšteliniai javai gaminami ekologiškai, naudojant tradicinės išminties metodus. 

Ryžiai tiekiami vakuuminėse pakuotėse arba kartu su puikiais ingredientais, kad būtų paprasta paruošti geriausią įmanomą risotą. 

Žinomiausi tarptautinio lygio virtuvės šefai pasirinko „gliAironi“ ryžius geram indėliui į kokybišką virtuvę: mūsų siūlomus „Carnaroli“ ryžius naudoja ir pats Jamie Oliveris. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e