Visos daugiausiai perkamos

Lazdyno riešutų aliejus, 250ml

Lazdyno riešutų aliejus, 250ml

7,85 €
Su PVM
Kiekis
Išparduota

Aprašymas

Jis turi itin ryškų lazdyno riešutų skonį, vaisių natas ir daugiausia naudojamas daržovių ar salotų pagardinimui. Tai ir gamtos vaistas. Taip pat naudojamas ir kosmetiniais tikslais.

Kulinarijoje ypač tinka prie salotų, avokadų ir pomidorų. Rekomenduojame jį derinti su brandžiu vyno actu arba raudonojo vyno actu su avietėmis. 

Dėl savo ypatingo skonio lazdyno riešutų aliejus taip pat puikiai atranda savo vietą ir konditerijos kepiniuose.

Puikiai tinka padažams ar paruoštam patiekalui pagardinti.

 

Kilmės šalis: Prancūzija

 

Puikus gyvybės pilnas lazdyno riešutų eliksyras! Aliejuje yra net 74% mononesočiųjų riebalų rūgščių - miristino, palmitino, palmitolio, stearino, oleino, linolo, linoleno, arachido ir eruko, taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių – Omega -3, -6 ir -9. 

  

Gamintojo dosje:

„A L’OLIVIER“ istorija prasidėjo dar 1822 m., Paryžiaus širdyje, kai ponas Popelin tuo metu būdamas vaistininku įsirengė prekystalį alyvuogių aliejui pardavinėti.

Netrukus jis pirkėjų tarpe pelnė puikią reputaciją, nes pasižymėjo išskirtine aliejaus kokybe ir 1867m. bei 1889 m. laimėjo net du medalius tarptautinėse parodose. 

Galiausiai tapo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus specialistu.

Šiandien A L’OLIVIER renkasi tuos pačius bekompromisius standartus - gaminti tik geriausią alyvuogių aliejų, kur alyvuogės atrenkamos tik iš pačių geriausių alyvuogių augintojų. 

A L’OLIVIER prioritetas yra išlaikyti produktų kokybę ir išlikti neprilygstamais savo srityje. 

Papildoma informacija
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e